SPRAVODLIVÉ ODŠKODNENIE A REFERENCIE

Dopravná nehoda, nech už sú škody ňou spôsobené akékoľvek, je nepríjemnou skúsenosťou. Mnohí ľudia boli jej priamymi účastníkmi alebo aspoň svedkami, pričom väčšine z nich spôsobila dopravná nehoda vážne zranenia. Tieto škody na zdraví sú často nezvratné, a preto vyžadujú spravodlivé odškodnenie. Získať odškodnenie v plnej výške je však v súčasnosti pomerne zložité.

Dopravná nehoda a škoda ňou spôsobená musí byť poisťovňou uhradená. Zvyčajná ochota poisťovní pri uplatňovaní poistného plnenia, však nesúvisí s tým, že by chceli vyplatiť klientovi odškodnenie v plnej výške. Ich záujmom je vyplatiť mu čo najnižšie odškodnenie, v čo najkratšom čase. Vo väčšine prípadov však nie je klient oboznámený so všetkými svojimi nárokmi, a tak je dopravná nehoda kompenzovaná omnoho nižšou čiastkou. Odškodnenie je tak v mnohých prípadoch len smiešnou almužnou!

Stala sa dopravná nehoda, pri ktorej Vám bola spôsobená ujma na zdraví? Čakáte na odškodnenie príliš dlho alebo Vám bolo odškodnenie vyplatené, no v nedostatočnej výške? Hľadáte niekoho, kto by Vám poradil, efektívne pomohol a poskytol právne poradenstvo, vďaka ktorému by Vám bolo vyplatené odškodnenie, na ktoré máte nárok? Kontaktujte nás!

O kvalite našej činnosti najlepšie vypovedajú referencie od spokojných klientov a odbornej verejnosti. Hoci pôsobíme na Slovensku len od roku 2007, naša materská spoločnosť získala už niekoľko ocenení celosvetového významu (napr. Fair Play). Naším hlavným poslaním je však pomáhať klientom, ktorým dopravná nehoda spôsobila škodu na zdraví. Odškodnenie sme pomohli získať už tisícom klientov po celej Európe! Aj preto je možné uverejniť osobné príbehy a ďakovné listy tých, ktorým naša spoločnosť pomohla získať spravodlivé odškodnenie!

Infolinka    0850 21 11 21